Nawigacja

 • Informacja dyrektora CKE dotycząca ogłoszenia wyników egzaminu ósmoklasisty

  CKE_28.08.2020.pdf

  Drodzy Absolwenci, proszę o zapoznanie się również z powyższym dokumentem. Znajdziecie tutaj między innymi informacje związane z postąpowaniem rektrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych.

 • Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty

  UWAGA UCZNIOWIE KLAS VIII

   

  Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty będą do odbioru w szkole w piątek 31 lipca 2020r. w godz. od 11.00 do 13.00.

  Proszę przyjść z własnym długopisem.

  Zaświadczenie może odebrać tylko uczeń lub jego rodzic/prawny opiekun.

  Kto nie odbierze zaświadczenia w piątek, może zrobić to w poniedziałek (03.08.2020) lub we wtorek (04.08.2020) w godzinach10.00-11.00.

  Drzwi w szkole są zamknięte, ale jest przy nich dzwonek, który należy nacisnąć i poczekać, aż ktoś wam otworzy.

  Na odbiór zaświadczeń w innym terminie proszę umawiać się indywidualnie poprzez sekretariat w szkole, tel. 757813486.

   

  wicedyrektor Mariola Kotowicz

 • Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021

  Pełna lista podręczników dostępna poniżej:

  Rok szkolny 2020/2021 podreczniki lista.pdf

 • Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020

  Aby zapoznać się z listą osiągnięć uczniów, proszę kliknąć w poniższy link:

  OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2019-20.pdf

 • Informacja dla rodziców przyszłorocznych uczniów klas I

  Gryfów Śląski 01.07.2020r.


   

  INFORMACJA DLA RODZICÓW PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS I

   

  Szanowni Państwo

  Zaplanowane na czerwiec zebranie organizacyjne rodziców i  dzieci klas I nie odbyło się z powodu pandemii COVID -19.

  Dołożymy wszelkich starań, aby z dniem 1 września, każdy z Państwa otrzymał wyczerpujące informacje podczas spotkania otwierającego nowy rok szkolny.

  Jednocześnie życzymy udanych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

  Dyrektor szkoły: Jadwiga Hawryluk

  wychowawcy klas I: Agnieszka Puchalska i Ewa Niebieszczańska

   

   

 • Informacje dotyczące rekrutacji do oddziału sportowego dla kandydatów kl.IV

  Poniżej znajdą Państwo regulamin, wszystkie załączniki, które są niezbędne do rekrutacji do oddziału sportowego (kl.4), informacje dotyczące wymaganego zaświadczenia lekarskiego, oraz kompletne rozporządzenie MEN nt. tworzenia oddziałów sportowych w szkołach podstawowych.

  1)UWAGA RODZICE-dokumenty oddzialu sportowego

  2)oddzial_sportowy_-_regulamin.pdf

  3)Uzyskanie zaswiadczenia lekarskiego przed kwalifikacją

  4)rozporzadzenie_MEN_oddzial_sportowy.pdf

 • Galeria fotograficzna - zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Aby otworzyć galerię, proszę kliknkąć w wybrany link poniżej:

  Zakończenie roku 2019/2020 - klasy ósme

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 - filmik

   

   

 • Zaczynamy wakacje!

  Wybrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym i rozpoczęły się upragnione wakacje. Uczniowie czekali od dawna na ten moment. Był to czas naznaczony zmianami
  w funkcjonowaniu szkół w całej Polsce, ze względu na wprowadzone restrykcje w ramach walki
  z koronawirusem. Uczniowie, rodzice i nauczyciele musieli zmierzyć się z nową rzeczywistością związaną
  z nauczaniem zdalnym.

  Ze względu na stan epidemiczny i związane z tym ograniczenia, szkoła nie mogła dziś zorganizować tradycyjnej, uroczystej akademii dla całej społeczności szkolnej. Rozdawanie świadectw i nagród było podzielone na tury
  a uczniowie w wyznaczonych miejscach i godzinach spotykali się ze swoimi wychowawcami, zachowując w ten sposób obostrzenia. Staraliśmy się, aby wszystko przebiegało sprawnie. Wręczone zostały nagrody książkowe za wyniki w nauce, medale za 100% frekwencję, osiągnięcia sportowe, matematyczne, przyrodnicze, muzyczne
  i artystyczne. Podziękowano uczniom pełniącym funkcje w Samorządzie Szkolnym oraz funkcje reprezentacyjne przy sztandarze szkoły. 

  Jako pierwsi swoje świadectwa otrzymali tegoroczni absolwenci naszej szkoły. Mamy nadzieję, że doświadczenie i wiedza, jakie ósmoklasiści zdobyli, pozwolą im w pełni rozwinąć skrzydła, realizować pasje i marzenia. Głęboko wierzymy, że będą wspominać po latach z sentymentem swoje pierwsze szkolne mury i nauczycieli. Mamy również nadzieję, że jeszcze nie raz usłyszymy o sukcesach naszych wychowanków.

  Również uczniowie klas III pożegnali się ze swoimi wychowawcami, którzy towarzyszyli im przez pierwsze lata nauki. Teraz już, dziś jeszcze trzecioklasiści, dobrze przygotowani, będą mogli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami jakie już od września czekają na nich w klasie IV.

  Absolutną zwyciężczynią jeśli chodzi o wyniki w nauce została uczennica klasy VII b – Róża Walenciak. siódmoklasistka uzyskała średnią ocen wysokości 5,86. Serdecznie gratulujemy zdobywczyni tytułu prymusa roku, tak imponującego wyniku oraz jej rodzicom Państwu Annie i Waldemarowi Walenciakom, tak zdolnej córki. W tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy za ufundowanie specjalnej nagrody dla prymusa szkoły członkom Rady Miasta i Gminy Gryfów Śląski: P. Urszuli Madze, Mariuszowi Draganowi, Mariuszowi Kozakowi, Mateuszowi Królakowi, Markowi Niebylskiemu, Wojciechowi Pawlukowi, Ryszardowi Stolarczykowi oraz Krzysztofowi Szczerbickiemu.

  Pani Małgorzacie Szczepańskiej dziękujemy za ufundowanie nagrody dla najlepszego sportowca roku 2019/2020 w kategorii dziewcząt. Nagrodę dla sportowca roku w kategorii chłopców ufundował Pan Arkadiusz Cichoń. Statuetki trafiły do Wiktorii Korziewicz oraz Gracjana Marcinków.

  W tym roku nagroda omnibusa roku powędrowała do rąk ucznia klasy VIII b – Błażeja Sułtanowskiego, laureata konkursu „zDolny Ślązak” z chemii. Dziękujemy Panu Kamilowi Kowalonkowi i Grzegorzowi Piejko za docenienie umiejętności naszego absolwenta i ufundowanie nagrody.

  Moment końca roku to czas podsumowań. Pragniemy w tym miejscu złożyć również podziękowania na ręce Rady Rodziców naszej szkoły – Przewodniczącego RR Pana Jarosława Rutkowskiego oraz członków RR - Pań Beaty Reszko, Renaty Augustyn, Agaty Kowalkowskiej oraz Magdaleny Antonowicz. Dzięki Państwa wsparciu, zaangażowaniu i pomocy udało się zorganizować przedsięwzięcia takie jak zabawa karnawałowa, loteria fantowa czy kawiarenka. Włożyliście Państwo również ogromny wkład w zakup stacji dezynfekującej, która służy naszym uczniom, Państwu i pracownikom w dobie obostrzeń związanych z wprowadzonym stanem pandemii.

  Zakończony właśnie rok szkolny przyniósł także zmiany podczas przeprowadzonych niedawno egzaminów ósmoklasistów. Była to chwila ważna dla uczniów, nauczycieli i ich rodziców. Pragniemy w tym miejscu wyrazić podziękowanie za pomoc i opiekę medyczną zapewnianą uczniom podczas egzaminów. Dziękujemy Panu Markowi Niebylskiemu, Pani Wiesławie Lis oraz Panu Robertowi Skrzypkowi.

  Szanując poczucie bezpieczeństwa uczniów oraz przyjaciół naszej szkoły, wyjątkowo, nie zapraszaliśmy na uroczystość zakończenia roku szkolnego gości. Jednak żywimy głęboką nadzieję, że w nowym roku szkolnym, uda nam się z Państwem spotkać twarzą w twarz, by podziękować osobiście za każdy piękny gest kierowany
  w naszą stronę, każde dobre słowo i uśmiech.

  Możemy wreszcie oficjalnie powiedzieć – zaczęły się wakacje!

   

  U progu wakacji składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną naukę, trud, poświęcenie i współpracę wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, oraz przyjaciołom szkoły.

  Życzymy bezpiecznego, udanego wypoczynku, mnóstwa wrażeń, zebrania mnóstwa sił i pomysłów do szczęśliwego powrotu do szkoły.

   

  Dyrekcja i grono pedagogiczne SP Nr1

   

  Wkrótce dostępny będzie pełen album z zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy do oglądania :)

 • List Ministra Edukacji Narodowej


  MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ

  DARIUSZ PIONTKOWSKI

  Warszawa, 24 czerwca 2020 r.

  Szanowni Państwo,

  Dyrektorzy i Nauczyciele,

  Uczniowie i Rodzice,


  wkrótce rozpoczniemy wakacje – oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i  wytchnienia od codziennych obowiązków. Pod wieloma względami tegoroczne wakacje będą różnić się od tych, które znamy, podobnie jak inny niż poprzednie był rok szkolny 2019/2020.


  Aby ograniczyć niebezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa,
  w połowie marca zdecydowaliśmy o zawieszeniu tradycyjnych zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Przygotowaliśmy jednocześnie odpowiednie rozwiązania prawne, które umożliwiły organizację kształcenia na odległość.


  Przejście na system zdalnego nauczania było dużym wyzwaniem. Od dyrektorów szkół wymagało zupełnie nowej organizacji pracy, a od nauczycieli kreatywności oraz wykorzystania innych niż dotychczas metod dydaktycznych. Z kolei uczniowie musieli przyzwyczaić się do nowego sposobu przekazywania wiedzy i uczenia się. Potrzebne było również wsparcie ze strony rodziców oraz ich współpraca ze szkołą.


  Dzięki zaangażowaniu i determinacji wielu osób, na wszystkich szczeblach systemu edukacji, w zdecydowanej większości szkół nauka na odległość przebiegała sprawnie i bez większych problemów. Wszystkim tym, którzy przez wiele tygodni z entuzjazmem, zapałem
  i poświęceniem wykonywali swoje obowiązki, przekazuję wyrazy szacunku i uznania. 


  Dziękuję dyrektorom szkół za zorganizowanie pracy w zupełnie nowych warunkach
  i wspieranie nauczycieli. Słowa uznania kieruję do wszystkich pedagogów, wyrażając wdzięczność za pełne zaangażowania oraz profesjonalne podejście do nowych wyzwań zawodowych.


  Dziękuję także uczniom za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy, a rodzicom za okazaną pomoc.
  W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując
  je do pracy i wspierając w nauce na odległość.


  Zawieszenie zajęć i kształcenie na odległość to niecodzienna i trudna sytuacja,
  w szczególności dla uczniów pozbawionych bezpośredniego kontaktu z nauczycielami
  i rówieśnikami. Jestem przekonany, że wszyscy będziemy czerpać z niej naukę oraz doświadczenie na przyszłość. Nowe narzędzia, metody pracy i komunikacji, a także umiejętności i kompetencje wypracowane podczas nauki zdalnej pozostaną z nami na dłużej i z powodzeniem będą mogły być wykorzystywane w procesie nauczania i uczenia się. 


  Przygotowujemy się do nowego roku szkolnego. Chcemy, aby we wrześniu uczniowie i nauczyciele wrócili do szkół w normalnym, stacjonarnym trybie. Wszyscy zgodzimy się z tym, że nawet najlepsze i najnowocześniejsze technologie nie zastąpią bezpośredniego kontaktu i nie stworzą przestrzeni do nawiązywania relacji oraz budowania więzi, które rodzą się w szkolnych murach.


  Życzę spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Chciałbym,
  aby zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.


  Spokojnych i bezpiecznych wakacji!


  Z serdecznymi pozdrowieniami

  Dariusz Piontkowski

  Minister Edukacji Narodowej
 • Kangur matematyczny - wyróżnienia

  O matematyce mówi się, że jest królową nauk. W tym roku również uczniowie naszej szkoły brali udział w międzynarodowym konkursie "Kangur matematyczny". Cieszymy się bardzo, że znowu znaleźli się w grupie osób wyróżnionych. Serdecznie gratulujemy tego sukcesu.

 • Ostatnia część materiałów do nauki samodzielnej (22-24.06)

  Edukacja wczesnoszkolna:

  kl.1a - Pani Marzena Styszyńska

  kl.1b - Pani Agnieszka Hetel

  kl.2a - Pani Agnieszka Zwierzańska

  kl.2b - Pani Beata Byczko

  kl.3a - Pani Agnieszka Puchalska

  kl. 3b - Pani Ewa Niebieszczańska

  kl. 3c - Pani Małgorzata Makowska


  język angielski kl. 1-3:

  Pani Karolina Więckowska:

  Tematy (22-25.06.2020)

  Pani Joanna Cabała:

  J.ang-kl.1b

  J.ang-kl.2b

  J.ang-kl.3a

  J.ang-kl.2a


  religia kl. 1-3:

  Pani Elżbieta Rakowska:

  RELIGIA KLASA 1a

  RELIGIA KLASA 1b

  RELIGIA KLASA 3a

  RELIGIA KLASA 3b

  Pani Agnieszka Lewandowska:

  religia 2a

  religia 2b

  religia 3c


  kl. VI-VIII:

  1) język polski

  Pani Marta Kowalska:

  kl.5c

  kl.6c

  kl.7b

  kl.8c

  godzina wychowawcza 8c

  Pani Bożena Denisienko:

  Jezyk polski kl.4a (22-25.06.)

  Jezyk polski kl.7a (22-25.06.)

  Jezyk polski kl.8a, 8b (22-25.06.)

  Pani Paulina Sarzyńska:

  klasa 5b

  klasa 6a

  klasa 6b

  klasa 7c

  Pani Elżbieta Demidow:

  22-25.06-jezyk-polski.pdf


  2) język angielski:

  Pani Karolina Więckowska:

  tematy (22-25.06.2020)

  Pani Joanna Cabała:

  J.ang-kl.4a.pdf

  J.ang-kl.5b.pdf

  J.ang-kl.6ab-gr.2.pdf

  J.ang-kl.6cd-gr.1.pdf

  J.ang-kl.7abc-gr.2.pdf

  J.ang-kl.8abc-gr.2.pdf

  Pani Justyna Atrachimowicz:

  kl.7abc (23 i 24.06.)

  k..8abc (23 i 24.06.)


  3) język niemiecki - Pani Ewelina Gosztyła:

  niemiecki.pdf


  4) matematyka:

  Pani Marta Reimann:

  Kl.6a (22-25.06.2020)

  Kl.6d (22-25.06.2020)

  Kl.7a., kl.7c (22-25.06.2020)

  Kl.8a (22-25.06.2020)

  Kl.8b (22-25.06.2020)

  Pani Teresa Polesiak:

  kl4a.pdf

  kl5b.pdf

  kl6c.pdf

  kl7b.pdf

  kl8c.pdf

  Pani Mariola Kotowicz:

  kl.6b (22-25.06)


  5) biologia - Pani Agnieszka Burbul:

  klasa 5

  klasa 6

  klasa 7

  klasa 8


  6) geografia - Pani Łucja Kondek:

  geografia


  7) chemia - Pani Renata Figurska:

  kl.7_Cp.jpeg

  kl.7_Cp2.jpeg

  kl.8 lekcja 16 (ostatnia)


  8) fizyka - Pan Paweł Tomczuk:

  kl.7

  kl.8


  9) historia

  Pani Ewa Kasprzak:

  historia 5a (22.06.20)

  historia 6b (23, 25.06.20r.)

  historia 6c (24.06.20r.)

  historia 6d (23.06.20r.)

  historia 7a (22, 25.06.20r)

  historia 7b (22.,24.062020r.)

  historia 7c (24.25 06.2020)

  historia 8a (23.25.06.20r.)

  historia 8b (22.25.06.20r)

  historia 8c (22.25.06.20r.)

  Pani Marzanna Krawiec:

  Klasa5bc.pdf

  Klasa6a.pdf


  10) WOS

  Pani Ewa Kasprzak:

  WOS, wychow.8b (22.25.06.)

  Pan Waldemar Pasternak:

  wos klasa-8 (22.06-25.06.2020)


  11) WDŻ

  Pani Marzanna Krawiec:

  Wdz (23.06)

  Pani Agnieszka Cichoń:

  WDZ klasa 5a

  fot.1

  fot.2


  12) religia:

  Pani Elżbieta Rakowska:

  RELIGIA KLASA 5a

  RELIGIA KLASA 5b

  RELIGIA KLASA 5c

  RELIGIA KLASA 6c

  RELIGIA KLASA 7b

  RELIGIA KLASA 8a

  RELIGIA KLASA 8b

  Pani Agnieszka Lewandowska:

  religia_4a.pdf

  religia_6a.pdf

  religia_6b.pdf

  religia_6d.pdf

  religia_7a.pdf

  religa_7c.pdf

  religia_8c.pdf


  13) wychowanie fizyczne:

  WF.pdf


  14) EDB - Pani Beata Hryciew

  EDB_klasy__8a_22-25.06.docx​​​​​​​

 • Dowozy i odwozy uczniów 26.06.2020 r.

  Dowozy i odwozy uczniów w dniu 26 czerwca 2020r -zakończenie roku szkolnego

   

  Przystanek Kl. VIII i I Kl. VI i II Kl. VII i Va i Vc Kl. III, IV i Vb

   

  Krzewie 8:00 10:50 12:00 13:20

  Młyńsko 8:10 11:00 12:10 13:30

  Proszówka 8:20 11:10 12:20 13:40

  Gryfów-ul. Rolna 8:25 11:15 12:25 13:45

  Gryfów-ul. Rzeczna 8:30 11:20 12:30 13:50

  Wieża 8:35 11:25 12:35 13:55

  Gryfów S.P. 1 p. 8:50 11:40 12:50 14:10

   

  Przywozy i odwozy będą realizowane 2 autobusami.

   

  Odwozy uczniów zgodnie z harmonogramem: 11.00, 12.15, 13.30, 15.00

 • Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  Szczegółowe informacje na temat przeprowadzenia uroczystości zakończenia roku szkolnego znajdują się w pliku:

  26 CZERWCA 2020r.


  W celu ułatwienia właściwego poruszania się po obiekcie załączamy mapkę.

 • Adopcja na odległość - list

  "Kochani, bardzo serdecznie pragnę podziękować za przysłaną ofiarę na edukację naszych dzieci w Kamerunie. Dzieci po dwumiesięcznej przerwie z powodu korona wirusa poszły znów od 01. 06. do szkoły na dwa miesiące, aby dokończyć rok szkolny. Miejmy nadzieję, że Afryka upora się bez wielkich tragedii . Siostry mówią, że tam gdzie są nasze placówki misyjne na razie jest spokojnie. Oby tak dalej. Pozdrawiam serdecznie .Z darem modlitwy s. Teresa Gieńko"

 • Czy mówisz po... ? - egzamin ósmoklasisty z języka obcego

  W czwartek uczniowie klas ósmych przystąpili do napisania ostatniego testu. Rozwiązywali zadania dotyczące znajomości języka obcego nowożytnego. Ósmoklasiści mogli sprawdzić się z zadeklarowanego wcześniej języka - angielskiego lub niemieckiego. Egzamin przebiegł bez zakłóceń.

  Wszyscy mogą już głęboko odetchnąć i czekać na wyniki. Mamy nadzieję, że będą one jak najwyższe czego i Wam i sobie życzymy!

   

 • Zdolny chemik :)

  Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego a wraz z nim pożegnanie naszych tegorocznych absolwentów. Wśród nich znajdzie się uczeń klasy VIII b Błażej Sułtanowski.

  W tym roku Błażej dał nam się poznać jako świetny chemik. Wziął udział w "Dolnośląskim Konkursie zDolny Ślązak" i w kolejnych etapach zajmował wysokie lokaty. Ostatecznie otrzymał tytuł laureata ostatniego, wojewódzkiego etapu konkursu we Wrocławiu. Przygotowywał się pod czujnym okiem Pani Renaty Figurskiej.

  Chcemy w tym miejscu jeszcze raz serdecznie pogratulować tak wielkiego sukcesu. Poniżej można obejrzeć dyplom i zaświadczenie, jakie Błażej otrzymał.

   

 • Arkusze egzaminacyjne

  Zamieszczamy dla Was akrusze egzaminacyjne, z którymi mierzą się w tym roku ósmoklasiści.

  język polski - 16.06.2020 r.

  matematyka - 17.06.2020r.

  j.angielski

  j.ang.-transkrypcja

  j.niemiecki

  j.niemiecki-transkrypcja

 • Dziś egzamin z matematyki!

  Podobnie jak wczoraj, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny, punktualnie o godzinie 9:00 uczniowie klas ósmych zgromadzili się we wnętrzu hali sportowej, by zmierzyć się z pytaniami egzaminacyjnymi z matematyki. Mocno trzymamy za nich kciuki! Powodzenia!

 • Pierwsze zmagania egzaminacyjne za nimi!

   

   

  Dziś uczniowie klas ósmych po raz pierwszy w swoim życiu przystąpili do prawdziwego egzaminu, sprawdzającego ich wiedzę. Zmierzyli się z pytaniami z języka polskiego.

  Egzamin w tym roku odbywał się w zgoła innych warunkach, niż widzieliśmy to dotąd. Ósmoklasiści wchodzili do przygotowanej dla nich hali sportowej, zachowując wszelkie warunki reżimu sanitarnego. Wszyscy pojawili się punktualnie o wyznaczonych godzinach, wyposażeni w maski lub przyłbice zabezpieczające. Uczniowie zachowując odpowiednie odstępy pomiędzy sobą, podchodzili do stolika, przy którym losowali numer z miejscem. Całość była zawiadywana przez nauczycieli pełniących dyżury oraz pracowników obsługi.

  Przed wejściem na salę egzaminacyjną wychowawcy dopingowali swoich uczniów i udzielali rad. Gdy o godzinie 9:00 wszyscy uczniowie znaleźli się już we wnętrzu hali, zostali przywitani przez Panią Dyrektor Jadwigę Hawryluk. Następnie przewodnicząca komisji egzaminacyjnej Pani Elżbieta Rakowska wprowadziła uczniów w kolejne czynności. Wreszcie nastąpiła ważna chwila otwarcia paczki z testami ósmoklasisty. Później wszystko potoczyło się już szybko...W arkuszu znalazły się pytania dotyczące znajomości "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza oraz "Życie z pasją" Małgorzaty Smoczyńskiej. Uczniowie mogli wybrać także spośród dwóch propozycji wypracowania przemówienie lub opowiadanie.

  Język polski już za nimi - jutro matematyka a pojutrze język obcy nowożytny. Mocno trzymamy kciuki za naszych ósmoklasistów, życząc im uzyskania jak najwyższych wyników i dostania się do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej!

   

  Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1

  w Gryfowie Śląskim

   

 • UWAGA ÓSMOKLASIŚCI! - Adres platformy rekrutacyjnej

  Drodzy ósmoklasiści, poniżej znajdziecie adres platformy, na której możecie się rekrutować do szkół ponadpodstawowych:

  platforma rekrutacyjna

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP
  ul. Uczniowska 17
  59-620 Gryfów Śląski
  e-mail: sp_gryfow@op.pl
 • 75 781 34 86
  Dyrektor:
  Jadwiga Hawryluk
  Wicedyrektor:
  Mariola Kotowicz

Galeria zdjęć