Nawigacja

Zdalne nauczanie

Adresy mailowe nauczycieli

Lista adresów mailowych nauczycieli, na które uczniowie odsyłają do sprawdzenia wykonane zadania i mogą kontaktować się z naczycielami w razie potrzeby.

1) Pani Iwona Nowaczek - matematyka:

iwona.nowaczek@op.pl

2) Pani Marzanna Krawiec - historia

marzannak@poczta.fm.

3) Pani Ewa Kasprzak - historia:

ewahistoria@poczta.onet.pl

4) Pani Karolina Więckowska- j.angielski

k-bury@o2.pl

5) Pani Justyna Atrachimowicz -j.angielski

engclass7@wp.pl

6) Pani Marta Reimann - matematyka

martareimann2220@wp.pl

7) Pani Elżbieta Rakowska - religia

elarakowska.fb@gmail.com

8) Pani Agnieszka Lewandowska - religia

agnieszkalewandowska8989@gmail.com

9) Pani Teresa Polesiak - matematyka

polesiakt@gmail.com

10) Pani Elżbieta Demidow - j.polski

elusia31@o2.pl

11) Pani Paulina Sarzyńska - j.polski

paulina.sarzynska@adres.pl

12) Pani Agnieszka Puchalska- kl.3a

apetropuch@interia.pl

13) Pani Ewa Niebieszczańska -kl.3b

ewensen@wp.pl

14) Pani Małgorzata Makowska -kl.3c

gosia-makowska@o2.pl

15) Pani Beata Byczko - kl 2b

beatabyczko66@o2.pl

16) Pan Maciej Styszyński - muzyka/ technika

maciejstyszynski@wp.pl

17) Pani Ewelina Gosztyła - j.niemiecki

sp1.gryfow.gosztyla.ewelina@op.pl

18) Pani Marta Kowalska - j.polski

kowalska.marta@wp.pl

19) Pani Bożena Denisienko - j.polski

bozenaden@op.pl

20) Pani Agnieszka Zwierzańska - kl. 2a

mimabo333@wp.pl

21) Pani Agnieszka Burbul - biologia

agnieszkaburbul@interia.pl

23) Pani Agnieszka Guzy - biblioteka/ opiekun Samorządu Uczniowskiego

bibliotekarz1970@o2.pl

24) Pani Łucja Kondek - geografia

sp.gryfow.geografia@op.pl

25) Pani Beata Hryciew - wychowanie fizyczne

hryciewbeata@gmail.com

26) Pani Karolina Harmacińska- wychowanie fizyczne

karolinah448@gmail.com

27) Pan Mirosław Mleczek - wychowanie fizyczne

mirek.mleczek1@gmail.com

28) Pani Agnieszka Cichoń - wychowanie fizyczne

agnieszkac99@interia.eu

29) Pani Marzena Styszyńska -kl.1a

marzenastyszynska@wp.pl

30) Pan Waldemar Pasternak -wiedza o społeczeństwie

waldmar1@op.pl

31) Pani Beata Wolar - plastyka

beata-wolar@wp.pl

32) Pani Jadwiga Hawryluk - wychowanie fizyczne

http://wf.spgryfow@wp.pl

33) Pan Paweł Tomczuk - fizyka

sp.gryfow.fizyka@op.pl

34) Pan Paweł Tomczuk - informatyka

sp.gryfow.informatyka@op.pl

35) Pani Joanna Cabała - j. angielski

jangielskicabala@gmail.com

36) Pan Kamil Kowalonek

kamil.kowalonek@gmail.com

37) Pani Anna Niebieszczańska - wychowawca w świetlicy

ancyk58@wp.pl

38) Pani Agnieszka Hetel - kl. 1b

bystredzieci1b@wp.pl

39) Pani Mariola Kotowicz - matematyka

matma6b2020@gmail.com

40) Pani Agata Czyżyk - nauczyciel współorganizujący kształcenie w kl. 3c

wspomaganieklasa3c@gmail.com

41) Pani Katarzyna Cymerman - pedagog szkolny, doradca zawodowy

http://kaja-r77@o2.pl

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP
    ul. Uczniowska 17
    59-620 Gryfów Śląski
    e-mail: sp_gryfow@op.pl
  • 75 781 34 86
    Dyrektor:
    Jadwiga Hawryluk
    Wicedyrektor:
    Mariola Kotowicz

Galeria zdjęć