• Uwaga! Zmiana godzin dzwonków szkolnych!

  Uwaga! Zmiana godzin dzwonków szkolnych!

  Od 1 października nastąpi zmiana godzin dzwonków szkolnych. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami rozpoczęcia i zakończenia zajęć:

   

  1) 8:00-8:45

  2) 8:55-9:40

  3) 9:50-10:35

  4) 10:45-11:30

  5) 11:45- 12:30

  6) 12:40-13:25

  7) 13:35-14:20

  8) 14:30-15:15

  9) 15:25-16:10

 • BYLIŚMY NA FILMIE HISTORYCZNYM!

  BYLIŚMY NA FILMIE HISTORYCZNYM!

  Uczniowie klas 7 i 8 SP nr 1 wraz z wychowawcami uczestniczyli w projekcji filmu: „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. To historia polskich lotników, którzy w ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzyli elitarną jednostkę - Dywizjon 303, walczący podczas II wojny światowej z III Rzeszą. To doskonały obraz

  w reżyserii Denisa Delića, w którym jest wiele niezłych efektów specjalnych oraz scen podniebnych walk. Film bardzo podobał się uczniom, którzy głośno i z przejęciem dzielili się wrażeniami po jego obejrzeniu.

 • Szanowni Rodzice

  W trosce o dane osobowe uczniów naszej Szkoły, w związku z wejściem w życie dnia 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej; RODO) oraz na podstawie wewnętrznych procedur, prowadzimy weryfikację wyrażonych przez Państwa zgód. Pragniemy spełnić wobec Państwa ponowny obowiązek informacyjny i prosimy Państwa o reakcję, w przypadku gdy uważają Państwo, iż Państwa dane osobowe nie powinny być przez nas przetwarzane.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Łużyckiej brygady WOP z siedzibą w Gryfowie Śląskim przy ul. Uczniowskiej 17. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia nam promowania uzdolnień i osiągnięć Państwa dzieci, a naszych uczniów (prezentowanie prac plastycznych, fotorelacji z zajęć pozalekcyjnych, uroczystości, osiągnięć w konkursach szkolnych i międzyszkolnych na tablicach ogłoszeń w budynku Szkoły oraz na naszej stronie internetowej). Przysługują Państwu w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Dane osobowe są zbierane w ramach funkcjonowania Szkoły, wynikają z naszego Statutu.

  Uprzejmie informujemy, iż Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Łużyckiej brygady WOP jako Administrator, gromadzi dane osobowe Państwa dzieci oraz Państwa jako rodziców w postaci:

  • adres mailowy;

  • numer telefonu.

  • imię i nazwisko

  • adres

  • oświadczenie o stopniu niepełnosprawności lub jego braku

  • opinie psychologiczno – pedagogiczne dzieci

  Zawiadamiamy, iż gromadzimy Państwa dane osobowe na zasadach określonych w polityce prywatności oraz regulaminie w celach:

  • informacyjnych;

  • podniesienia bezpieczeństwa uczniów na terenie szkoły;

  • świadczenia dla Państwa oferowanych przez nas usług na najwyższym poziomie;

  Oznajmiamy, iż Państwa dane osobowe mogą być profilowane celem dopasowania usług do oczekiwań oraz zainteresowań uczniów, udoskonalania naszych wewnętrznych procedur, zapewnienia bezpieczeństwa.

  Szkoła przechowuje Państwa dane przez czas niezbędny do realizacji zadań, a także przez okres następujący po zdarzeniu, służący dochodzeniu ewentualnych roszczeń, nie dłużej, niż przez okres trwania roku szkolnego, w którym zdarzenia miały miejsce

  Jeżeli życzą sobie Państwo usunięcia swoich danych z naszej bazy prosimy o maila i przesłanie stosownej dyspozycji na adres sp_gryfow@op.pl


  W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania swoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: Uczniowska 17; 59-620 Gryfów Śląski ; Tel 75 78 13 486.


   

 • Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości w SP nr 1

  Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości w SP nr 1

  Na parterze, w holu, obok wejścia do szkoły, co 14 dni na umieszczonych tam tablicach, pojawiają się gazetki tematyczne, ilustrujące swoisty przegląd dokonań Polaków w różnych dziedzinach, w okresie minionych 100 lat. Dużym zainteresowaniem cieszył się temat: Polscy laureaci Nagrody Nobla opracowany przez P. Ewę Kasprzak. W przeddzień Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej ważnym źródłem informacji o polskich osiągnięciach sportowych była gazetka Polski sport, którą  opracowały P. E. Kasprzak i P.B.Wolar. Jako pierwsza w bieżącym roku szkolnym pojawiła się praca autorstwa P. Beaty Wolar zatytułowana Polskie malarstwo. 21.09.2018r. opracowania tematu Polska muzyka podjęły się panie: Marta Kowalska i Ewa Fedczyszyn. Cieszy nas, że eksponowane prace wzbudzają zainteresowanie uczniów, pracowników szkoły i osób nas odwiedzających. To nie tylko element dekoracji holu, ale przede wszystkim spora dawka wiedzy podana w sposób rzeczowy i rzetelny.

 • "Wojenne wspomnienia z Syberii"

  "Wojenne wspomnienia z Syberii"

  Szkoła Podstawowa nr 1 od maja 2018r. realizuje program związany z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na lekcjach historii odbyły się spotkania uczniów klas 7 i 8 z Przewodniczącą Koła Związku Sybiraków w Gryfowie Śląskim - Panią Elwirą Urbańską, temat: „Wojenne wspomnienia z Syberii”. Organizatorką tych niezwykłych lekcji historii jest P. Ewa Kasprzak. Korzystając z pięknej pogody na bieżąco poszczególne klasy wraz z wychowawcami odwiedzają miejsca pamięci w Gryfowie Śl. W świetle płonących zniczy jest czas na zadumę i refleksję.

 • Ziemia w naszych rękach!

  Ziemia w naszych rękach!

  Klasy 2c i 3 uczestniczyły w zajęciach realizowanych w ramach Programu Edukacji Ekologicznej ,,Ziemia w naszych rękach'', które odbyły się w Zagrodzie Sudeckiej w Dobkowie. Dzieci obserwowały elementy środowiska naturalnego w terenie, samodzielnie pracowały z pobranymi próbkami gleby, badając doświadczalnie, podczas zajęć laboratoryjnych, jej cechy i właściwości.Filmy i prezentacje multimedialne przekazały dzieciom wiedzę w aktywnej, niestandardowej formie.To była wspaniała lekcja ekologii!

 • Projekt "Szkoły przyszłości..." (2018/2019)

  Projekt "Szkoły przyszłości..." (2018/2019)

   

   

   

  UWAGA ZAJĘCIA Z PROJEKTU W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR1 RUSZAJĄ OD PAŹDZIERNIKA,

  DO 28 WRZEŚNIA DLA UCZNIÓW TRWA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY.

   

  Projekt pt.: „Szkoły przyszłości - rozwój kompetencji kluczowych uczniów w Gminie Gryfów Śląski”

  Realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 dla osi priorytetowej: Oś priorytetowa: 10 Edukacja; Działanie: 10.2 Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, Poddziałanie: 10.2.3 Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej – ZIT AJ,  realizowany w okresie od 01.01.2018r. do 31.12.2019r.

   

   

  Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP

  Gryfów Śląski -  44 grupy projektowe

  Zajęcia dodatkowe dla uczniów w zakresie kompetencji kluczowych (10.2.A) –

  - zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego 8gr. Prowadzą P.J.Cabała, P. K.Więckowska, P. E.Fedczyszyn

  - zajęcia rozwijające z j. angielskiego 2gr  prowadzi P. M. Ignaciuk.

  -zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego 2gr. prowadzi P.M.Szczepańska,

  -informatyka (zakres podstawowy) 2gr.prowadzi P.K.Kowalonek,

  - zajęcia wyrównawcze z przyrody 6gr. prowadzi P.A.Puchalska, P.A.Zwierzańska,

    P. H. Kondek,

  -zajęcia wyrównawcze z matematyki 2gr. prowadzi P.M. Reimann, P.T.Polesiak

  -matematyka a logiczne myślenie w życiu codziennym 3gr. prowadzą P.A. Puchalska,

    P.E.Niebieszczańska, P.M.Makowska

  - Matematyka – Odkrywanie klasy I-III 3gr.prowadzą P. B.Byczko, P.M. Styszyńska,

    P.A.Zwierzańska

  -matematyka – Inspiracje klasy IV-VI    3gr. prowadzą P.M. Makowska, P.T.Polesiak,

    P.M.Reimann

   Zajęcia dla uczniów oparte na metodzie eksperymentu (10.2.B) – „Zrozumieć świat” – zajęcia z przyrody poprzez eksperyment 2gr. prowadzi P.M. Kotowicz

  -matematyka drogą eksperymentu 1gr. prowadzi P.M.Reimann

  - zajęcia rozwijające zainteresowania z chemii poprzez eksperyment 2gr. prowadzi

    P.E.Mazur

  - zajęcia z fizyki poprzez eksperyment 2gr. prowadzi P. P.Tomczuk

  - zajęcia rozwijające z biologii w eksperymencie 2gr. prowadzi P.M. Kotowicz

  - zajęcia rozwijające z geografii w eksperymencie 2gr. prowadzi P.H.Kondek

  - matematyka w kuchni 2gr.  prowadzi P.M.Reimann, P.T.Polesiak

   

   

   Opis  projektu.

  1. Projekt jest realizowany w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2019 r. na podstawie Umowy o dofinansowanie projektu
  2. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu  państwa.
  3. Projekt obejmuje Szkoła Podstawowa nr1 im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP, ul Uczniowska 17, 59-620 Gryfów Śląski , oraz Szkołę Podstawową im. Władysława Stanisława Reymonta w Uboczu.
  4. Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych w zakresie kształtowania i rozwijania u uczniów kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy oraz właściwych postaw i umiejętności,  oraz zniwelowanie deficytów uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z niepełnosprawnością, a także podniesienie kompetencji zawodowych nauczycieli.

   

   

   

   

   Serdecznie zapraszam do udziału w projekcie, wszelkie niezbędne informacje można uzyskać u nauczycieli prowadzących zajęcia lub

  u koordynatora projektu. Grupy liczą 8 uczniów.

   

   

                                                                      Koordynator projektu Jadwiga Hawryluk

 • Projekt "Szkoły przyszłości..." (2018/2019)

  Projekt "Szkoły przyszłości..." (2018/2019)
 • Wieści z dalekiego Kamerunu

  Wieści z dalekiego Kamerunu

  Otrzymaliśmy wiadomość od siostry Teresy Gieńko. Misjonarka wraz z pozdrowieniami i przysłała nam zdjęcie naszej podopiecznej -Kesi. 

  Czas szybko leci, a dzieci zmieniają się nie do poznania. Zobaczcie, jak Kesia wyrosła. Ze zdjęcia nie spogląda na nas już mała dziewczynka, ale młoda panienka. 

 • Nowy rok szkolny!

  Nowy rok szkolny!

  3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Apel otworzyło przywitanie całej społeczności szkolnej przez Dyrekcję oraz odśpiewanie hymnu. Bardzo cieszymy się, że wszyscy mogliśmy spotkać się po wakacjach w świetnych humorach, by rozpocząć nowy czas wytężonej pracy. Do uczniów naszej szkoły dołączyli tegoroczni pierwszoklasiści, dla których był to ważny dzień, pełen emocji. Najmłodsi poznali swoich pierwszych wychowawców, z którymi przez trzy lata będą odkrywać tajniki wiedzy. Klasę 1a  poprowadzi  Pani Agnieszka Zwierzańska. Wychowawcą klasy 1 b została Pani Beata Byczko. Czwartoklasiści również poznali swoich nowych opiekunów - klasę sportową - 4a- poprowadzi Pan Mirosław Mleczek, 4b Pani Paulina Sarzyńska, a klasę 4c Pani Karolina Więckowska. Serdecznie witamy również nowych uczniów, którzy w tym roku dołączyli do naszej społeczności w klasach drugiej, trzeciej, szóstej oraz ósmej. 

  Podczas apelu podziękowano także nauczycielom, którzy mogą pochwalić się wieloletnim stażem w pracy dydaktycznej. 

  Przekazany został również puchar dla najlepszego gospodarza szkoły. Z rąk ubiegłorocznych zwycięzców, klasy 8c i wychowawczyni Pani Teresy Polesiak, klasa 7b (wych. Pan Ewa Kasprzak) odebrała ten zaszczytny tytuł wraz z trofeum. Teraz przez cały rok nowi najlepsi gospodarze będą cieszyć oko widokiem pucharu, by później przekazać go innym. 

  Drodzy Uczniowie, niech nie zabraknie Wam cierpliwości, chęci do pracy, wytrwałości oraz pasji. Oby nowy rok szkolny okazał się dla Was czasem pełnym wyzwań, radości i sukcesów. Powodzenia!

   

   

 • Oferta ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków

  Oferta ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków

  Drodzy Państwo, prezentujemy ofertę ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, nadesłaną przez Compensę. Ze szczegółami można zapoznać się klikając w podany niżej link. 

  Link:

  20180905_080609.pdf

 • Uwaga na zmiany w szkolnym statucie!

  Uwaga na zmiany w szkolnym statucie!

  Infromujemy, że statut szkolny został zaktualizowany. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nim. 

   

  Statut znajdziecie Państwo w zakładce "Dokumenty szkoły".

   

 • Kursy autobusów szkolnych w roku szk. 2018/2019

  Kursy autobusów szkolnych w roku szk. 2018/2019

  KIERUNEK: WOLBROMÓW, RZĄSINY, UBOCZE

  Wolbromów -7:08
  Rząsiny szkoła - 7:17
  Ubocze kol. wieś - 7:24
  Ubocze os. n.ż. - 7:30
  Ubocze szkoła - 7:35
  Ubocze dolne skrzyżowanie - 7:40

  Odwozy: 

  I kurs- 14:30
  II kurs - 15:20

   

  KIERUNEK: MŁYŃSKO, PROSZÓWKA, KRZEWIE WIELKIE, UL.ROLNA, UL.RZECZNA, WIEŻA

  Młyńsko - 7:00
  Proszówka zamek - 7:05
  Proszówka szkoła - 7:08
  Proszówka świetlica - 7:10
  Gryfów ul. Rolna - 7:12
  Gryfów ul. Rzeczna - 7:14
  Krzewie Wielkie - 7:28
  Wieża - 7:40

  Odwozy:

  I kurs - 11:40
  II kurs - 12:35
  III kurs - 13:35
  IV kurs - 14:30
  V kurs - 15:20

 • Kursy autobusów szkolnych 3 września 2018

  Kursy autobusów szkolnych 3 września 2018

  Przywóz uczniów do Szkoły Podstawowej Nr 1 w dniu 3 września odbędzie się według następującego harmonogramu:

  Kierunek: Młyńsko, Proszówka, Krzewie Wielkie, ul, Rolna, ul. Rzeczna, Wieża

  Przywozy:

  Młyńsko godz. 8:00

  Proszówka zamek godz. 8:05

  Proszówka szkoła godz. 8:08

  Proszówka świetilca godz. 8:10

  Gryfów ul. Rolna godz. 8:12

  Gryfów ul. Rzeczna godz. 8:14

  Krzewie Wielkie godz. 8:28

  Wieża godz. 8:40

  Odwozy od godziny 11:00 i 11:45

   

  Kierunek: Wolbromów, Rząsiny, Ubocze

  Wolbromów godz. 8:08

  Rząsiny szkoła godz. 8:17

  Ubocze kol.wieś godz. 8:24

  Ubocze os. n.ż. godz. 8:30

  Ubocze szkoła godz. 8:35

  Ubocze dolne skrzyż. godz. 8:40

  Odwozy: 11:00 i 11:45

 • UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

   

  3 WRZEŚNIA GODZINA 9.00 (plac apelowy)

   

   

  Świetlica szkolna w tym dniu pracuje w godzinach 8.00- 15.30

   

  Uczniowie dojeżdżający przyjadą zgodnie z ustalonym harmonogramem na godz. 9.00

   

  Odwozy:

  11.00 klasy IV-VIII,

  11.45 KLASY I-III

   

  Spotkania z wychowawcami:

  1a 107                                             

  1b 113                                            

  2a 111                                       

  2b 110                                                

  2c 105                                 

  3a 109                                  

  4a 101

  4b 104

  4c 202

  5a 005

  5b 201

  5c 002

  5d 205

  6a 209

  6b 203

  6c 003

  7a 006

  7b 208

  7c 211

  8a 001

  8b 207

  8c 206

   

 • Wspaniałych wakacji!

  Wspaniałych wakacji!

  Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej Nr 1

  życzą wszystkim Uczniom, ich Rodzicom i bliskim

  udanych, radosnych, beztroskich,

  ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

  Odpoczywajcie i wracajcie do nas we wrześniu :)

   

  źr. fot.: tapeciarnia.pl

 • Pozdrowienia od misjonarek

  Pozdrowienia od misjonarek

  Chociaż zaczęły się już wakacje, to zamieszczamy jeszcze pozdrowienia i zdjęcie przesłane nam przez siostrę Teresę Gieńko. 

  "Kochani bardzo serdecznie dziękuję za ofiary waszych dzieci przysłane na szkołę i nie tylko,
  bo też na dożywianie i leczenie. Na zdjęciu s. Orencja zabawia dziecko.
  Niech Bóg błogosławi na czas wakacji i urlopów. s. Teresa Gieńko"

   

 • Podziękowania dla Rodziców i Sponsorów nagród

  Podziękowania dla Rodziców i Sponsorów nagród

  Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej Nr 1 pragną serdeczne podziękować wszystkim Rodzicom i Sponsorom naszej szkoły za wszelką udzieloną nam pomoc. 

  Kierujemy serdeczne podziękowania do:

  P.Ewy i Marka Niebylskich,

  P.Małgorzaty Poprawy,

  P.Kamili Kacprzak,

  P.Małgorzaty Dereń,

  P.Ryszarda Sułtanowskiego,

  P.Doroty Grabskiej,

  P.Agnieszki Mielniczyn,

  P.Małgorzaty Szczepańskiej,

  P.Arkadiusza Cichonia,

  P.Zbigniewa Kurca,

  P.Anny Reut,

  P.Edyty Sokołowskiej,

  P.Agaty Kowalkowskiej,

  P.Marty Haczeli,

  P.Barbary Pastuch,

  P.Anny i Dominika Korpysów,

  P.Anny i Jacka Rybskich,

  P.Mirosławy i Jerzego Horbaczów,

  P.Roberta Skrzypka,

  P.Rafała Ślusarza, 

  P.Urszuli Magi,

  P.Grzegorza Piejki,

  P.Stanisława Sawczaka, 

  P.Burmistrza Olgierda Poniźnika

   

  Ponadto wychowawcy klas III pragną wyrazić wdzięczność Rodzicom wspierającym ich pracę podczas pierwszego etapu nauki dzieci.

  Pani Kamila Łużna, wychowawca klay III a serdecznie dziękuje:

  P. Krzysztofowi Bucy,

  P. Ilonie Czyrskiej - Cnocie,

  P. Marcie i Jakbowi Fillom,

  P. Annie Kaniuk,

  P. Ireneuszowi Krasuckiemu,

  P. Lucynie Kuźniarz,

  P. Barbarze Pastuch,

  P. Marcie i Przemysławowi Pastuchewiczom

   

  Pani Beata Byczko, wychowawca klasy III b serdecznie dziękuje:

  P. Sylwii Hryniewicz - Capar,

  P. Magdalenie Babiak - Kotowskiej,

  P. Bogumile Karaczun,

  P. Annie Kotowskiej,

  P. Justynie Milkowskiej,

  P. Annie Musiarz,

  P. Marcie Namirowskiej,

  P. Małgorzacie Bazar-Pastuch,

  P. Dorocie Polak,

  P. Annie Szymonowicz,

  P. Annie Trościanko,

  P. Bernadecie Wiedro

   

  Pani Agnieszka Zwierzańska wychowawczyni klasy III c, serdecznie dziękuje:

  P. Joannie Cabale,

  P. Annie Michalkiewicz,

  P. Dorocie i Robertowi Dżamalisom,

  P. Karolinie Harmacińskiej,

  P. Annie Kowalskiej,

  P. Agacie Lis,

  P. Katarzynie Marzec,

  P. Annie Michnowicz,

  P. Annie Miedzianowskiej,

  P. Marcie Staniak,

  P. Katarzynie Romanowskiej,

  P. Agnieszce Rusnarczyk

  P. Iwonie Cenie

   

  Pani Anna Niebieszczańska, wychowawca klasy III d seredcznie dziękuje:

  P. Marceli Bocian,

  P. Annie Chlabicz,

  P. Joannie Szafrańskiej,

  P. Annie i Grzegorzowi Ciupa

  P. Barbarze Czapidze

  P. Magdalenie Kaniewskiej,

  P. Małgorzacie Dróżdż,

  P. Bożenie Kiwacz,

  P. Edycie Samborskiej,

  P. Marioli Szcześniak - Sodolskiej,

  P. Weronice Kalembie,

  P. Ewie Tyszkowiec,

  P. Violeccie Zimroz -Michajluk

   

   

   

 • Nagrody za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

  Nagrody za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

  Edukacja wczesnoszkolna

   

  W dniu zakończenia roku szkolnego, najmłodszym uczniom wręczono oprócz świadectw dyplomy ukończenia klasy pierwszej.

   

  Klasa I a

  Laura Baran, Blanka Berkowska, Hubert Bruchal, Dominik Drążek, Mikołaj Haczela, Antoni Jakubowski, Tymon Joć-Marcinkowski, Dominik Karnauch, Lena Konsór, Nikola Korytowska, Alicja Pastuch, Maja Pastuch, Weronika Pastuch, Szymon Paszkowski, Wojciech Pietraszkiewicz, Nina Romanowska, Hubert Romanowski, Maja Sabynicz, Alan Szumisz- Otoo, Zuzanna Wawrzyniak, Amelia Wojtczak, Michał Wojtczak Nela Karpowicz

  Medale za 100%  frekwencję w klasie I a otrzymali: Lena Konsór, Nina Romanowska, Maja Sabynicz oraz Alan Szumisz- Otoo

  Klasa I b

  Paulina Babin, Róża Bujak, Julia Chorzępa, Mikołaj Cichuta, Alex Kaczarewski, Karolina Kołataj, Zuzanna Kotwas, Lena Kozłowicz, Karolina Kwapiszewska, Zuzanna Mizgalska, Antonina Niebylska, Szymon Pomorski, Maja Rutkowska, Oskar Sazoński, Franciszek Szulc, Oliwia Szymańska, Oskar Szymaszek, Franciszek Tomal, Maja Tracz, Jakub Waszkiel, Hubert Wesołowski, Marcel Wojtkiewicz, Natalia Zimroz

  Medal za 100%  frekwencję w klasie I b otrzymał Hubert Wesołowski

  Klasa I c

  Amelia Baran, Natalia Baszak, Damian Buczyński, Mariusz Chuchmacz, Anastazja Cierlik, Antonina Cybulska, Urszula Czerwińska, Oskar Daszczyński, Ignacy Daszko, Antoni Daszko, Filip Dziadkowski, Hanna Kaniaziuk, Ewa Korgul, Liliana Kulesza, Emil Nuzbaum, Tymoteusz Pawliszak, Bartosz Rogólski, Emilia Słobodzian, Marcel Smykowski, Oliwier Smykowski, Jakub Staszkiewicz, Antonina Stec, Nikola Zygmunt

  Medal za 100% frekwencję w klasie Ic otrzymał Jakub Staszkiewicz

  klasa II a

  Pani Marzena Styszyńska wręczyła w klasie II a nagrody następującym uczniom:

  Mateuszowi Więcewiczowi,

  Natalii Simon

  Sonii Tomasik

   

  Medal za 100% frekwencję w klasie II a otrzymała Natalia Simon

   

  Klasy III

  W klasach III nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

   

  klasa III a ( wych. Pani Kamila Łużna)

   

  Karolina Buca,

  Wojciech Baszak,

  Kacper Hycza,

  Zofia Kaniuk,

  Natalia Kuźniarz,

  Anna Nowak

  Medale za 100% frekwencję w klasie III a  otrzymali Szymon Koszak oraz Natalia Kuźniarz

   

  klasa III b (wych. Pani Beata Byczko)

   

  Ada Polak,

  Hubert Pastuch,

  Igor Namirowski,

  Kaja Kaczerewska,

  Anastazja Bawer,

  Szymon Wiedro

   

  Medal za 100% frekwencję w klasie III b otrzymał Maciej Milkowski

   

  klasa III c ( wych. Pani Agnieszka Zwierzańska)

   

  Lena Harmacińska,

  Oliwia Kowalska,

  Julia Marzec,

  Miron Michnowicz,

  Kuba Miedzianowski,

  Oliwier Rogala,

  Amelia Romanowska

  Martyna Rusnarczyk,

  Amelia Tkacz

   

  Medal za 100% frekwencję w klasie III c otrzymała Lena Harmacińska

   

  klasa III d ( wych. Pani Anna Niebieszczańska)

   

  Nikola Ciuła,

  Dominik Ciupa,

  Karol Czapiga,

  Piotr Dróżdż,

  Julia Maziak,

  Gabriela Sodolska,

  Emilia Tyszkowiec

  Medale za 100% frekwencję w klasie III d otrzymali: Dominik Ciupa oraz Karol Czapiga

   

  Pani Beata Byczko przydzieliła nagrody za twórczość artystyczną i osiągnięcia plastyczne następującym uczniom:

  Adzie Polak,

  Hubertowi Pastuchowi,

  Wiktorii Musiarz,

  Lenie Harmacińskiej,

  Martynie Rusnarczyk

   

  Za osiągnięcia przyrodnicze Pani Agnieszka Zwierzańska nagrodzila uczniów:

  Gracjana Cabałę,

  Alexa Domino,

  Lenę Harmacińską,

  Oliwię Kowalską,

  Martynę Kurec, 

  Hannę Lis, 

  Mirona Michnowicza,

  Kubę Miedzianowskiego,

  Oliwiera Nowickiego,

  Oliwiera Rogalę,

  Martynę Rusnarczyk,

  Daniela Steckiego,

  Kacpra Hyczę,

  Kacpra Cnotę,

  Zofię Kaniuk,

  Huberta Pastucha,

  Amelię Tkacz

  klasy IV-VII

   

  klasa IV a (wych. Pani Beata Hryciew-Listwan)

  Nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymały:

  Natalia Gajczyk,

  Lena Rusinek

  Medale za 100% frekwencję w klasie IV a otrzymali Natalia Gajczyk, Marta Piszczałka, Hanna Jandy.

   

  klasa IV b ( wych. Pani Mariola Kotowicz)

  Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

  Konrad August,

  Kacper Gajewski,

  Aleksandra Hycza,

  Amelia Namirowska,

  Zofia Romanowska,

  Anna Staszkiewicz,

  Maja Szymaszek,

  Kinga Śmieszek, 

  Aleksandra Zmaczyńska,

  Marta Żuk

  Medale za 100% frekwencję w klasie IV b otrzymali Konrad August, Aleksandra Hycza, Oskar Kurczewski i Anna Staszkiewicz.

   

  klasa IV c ( wych. Pani Karolina Harmacińska)

  Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

  Jakub Firek,

  Zuzanna Jefimik,

  Agata Jezierska,

  Oliwia Kazimierczuk,

  Nikodem Korpysa,

  Marcin Lewandowski,

  Alicja Majkoś,

  Hanna Nanowska,

  Franciszek Matusewicz,

  Emilia Reimann,

  Jagoda Reszko,

  Zuzanna Wnukowicz

  Medale za 100% frekwencję w klasie IV c otrzymali Jakub Firek, Igor Kędzierski, Oliwia Kazimierczuk i Emilia Reimann.

   

  klasa IV d ( wych. Pani Marta Reimann)

  Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymały:

  Wiktoria Gordecka,

  Aleksandra Hutnik,

  Martyna Koko,

  Milena Kołodziejska,

  Hanna Waleszczyk

  Medale za 100% frekwencję w klasie IV d otrzymali Wiktoria Grodecka, Aleksandra Hutnik, Adam Pyś.

   

  klasa V a ( wych. Pani Bożena Denisienko)

  Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

  Igor Chudzik,

  Marta Hercuń,

  Tymoteusz Jezierski,

  Szymon Kuźniarz,

  Miłosz Listwan,

  Karolina Muszka, 

  Maksymilian Ochman,

  Dominik Pomorski

  Medal za 100% frekwencję w klasie V a otrzymał Miłosz Listwan.

   

  klasa V b (wych. Pani Łucja Kondek)

  Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

  Karolina Dyjak,

  Michał Dyjak,

  Michał Gumieniak, 

  Olga Kuligowska,

  Anna Niebylska, 

  Miłosz Pawliszak,

  Filip Rybski,

  Amelia Spiżewska,

  Michał Spiżewski,

  Ewelina Styszyńska,

  Michał Tarazewicz,

  Róża Walenciak

  Medal za 100% frekwencję w klasie V b otrzymał Filip Rybski.

   

  klasa V c (wych. Pani Beata Wolar)

  Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

  Łukasz Baszak,

  Kinga Bichalska,

  Gabriela Gosk,

  Maria Haczela,

  Dawid Henig,

  Gracjan Niebieszczański,

  Gabriela Wojtczak

  Medale za 100% frekwencję w klasie V c otrzymali Kinga Bichalska i Łukasz Baszak.

   

  klasa VI a (wych. Pan Maciej Styszyński)

  Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

  Klaudia Królak,

  Piotr Szurmiej

  Medale za 100% frekwencję w klasie VI a otrzymali Dawid Baszak, Szymon Mazik, Piotr Szurmiej, Oliwier Becla.

   

  klasa VI b ( wych. Pani Ewa Kasprzak)

  Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

  Justyna Żuk,

  Sara Opolska

  Medal za 100% frekwencję w klasie VI b otrzymała Sara Opolska.

   

  klasa VII a (wych. Pani Katarzyna Cymerman)

  Medal za 100% frekwencję w klasie VII a otrzymała Marcela Wnukowicz.

   

  klasa VII b (wych. Pani Joanna Cabała)

  Nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymał  Adrian Aleksandrowicz

  Medale za 100% frekwencję w klasie VII b otrzymali Adrian Aleksandrowicz, Magdalena Chłond i Simona Reut.

   

   

 • Nagrody specjalne - prymusi szkolni

  Nagrody specjalne - prymusi szkolni

   

  Podczas zakończenia roku szkolnego 2017/2018 podsumowano i nagrodzono pracę uczniów szczególnie wyróżniających się wynikami w nauce oraz osiągnięciami. Przydzielono w związku z tym kilka nagród specjalnych.

   

  1. Prymusem szkoły została Jagoda Reszko z klasy IV c. Uczennica uzyskała imponującą średnią końcoworoczną 5,82. Nagrodę dla Jagody ufundował Senator Rzeczypospolitej Polskiej Pan Rafał Ślusarz, a wręczyła ją Dyrektor Biura Senatorskiego Pani Urszula Maga. Uczennica otrzymała również nagrodę książkową ufundowaną przez Burmistrza Gminy i Miasta Gryfów Śląski, Pana Olgierda Poniźnika. W jego imieniu przekazał ją Zastępca Burmistrza Pan Andrzej Tartak. Rodzicom Jagody wręczono list gratulacyjny.

   

  2. Najlepszymi sportowcami w roku szkolnym 2017/2018 zostali Wiktoria Korziewicz oraz Kacper Łukasik. Nagrody dla nich ufundowali Pani Małgorzata Szczepańska i Pan Arkadiusz Cichoń.

   

  3. Nagroda za uzdolnienia artystyczne ufundowana przez Pana Zbigniewa Kurca trafiła do rąk Justyny Żuk.

   

  4. Tytuł szkolnego omnibusa przypadł Adrianowi Aleksandrowiczowi. Nagrodę dla niego ufundował Pan Grzegorz Piejko – SOGEN Zakład usług informatycznych

   

  Serdecznie gratulujemy!

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP
  ul. Uczniowska 17
  59-620 Gryfów Śląski
  e-mail: sp_gryfow@op.pl
 • 75 781 34 86
  Dyrektor:
  Dariusz Zatoński
  Wicedyrektor:
  Jadwiga Hawryluk

Galeria zdjęć