• Łączymy siły dla zielonej przyszłości - Wspólnie dla edukacji i środowiska!

ROZWÓJ MŁODCH LUDZI W ZAKRESIE

ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

Fotowoltaika SP Nr 1 Gryfów Śląski:  Wsparcie Edukacji przez Lokalne Firmy Fotowoltaiczne

Dziękujemy Lokalnym Firmom Fotowoltaicznym za Wsparcie Szkolnictwa

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gryfowie Śląskim wyraża wdzięczność lokalnym przedsiębiorstwom fotowoltaicznym: PVhurt, PVsklep i SOLARYAG.

Te cenione w regionie Gryfowa Śląskiego firmy, znane z realizacji projektów fotowoltaicznych, zdecydowały się wesprzeć naszą edukację, dostarczając materiały dydaktyczne oraz nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne.

Inwestycja w Przyszłość: Moduł Fotowoltaiczny Hyundai dla Szkoły Podstawowej Nr1 w Gryfowie Śląskim

Dzięki hojności lokalnych firm fotowoltaicznych, nasza placówka otrzymała wolnostojący moduł fotowoltaiczny marki Hyundai. To znaczący krok w kierunku praktycznego kształcenia naszych uczniów w dziedzinie fotowoltaiki oraz edukacji ekologicznej. Moduł ten będzie stanowił kluczowy element naszych zajęć z fizyki, umożliwiając uczniom bezpośrednie doświadczenie z technologią odnawialnych źródeł energii.

Edukacja Ekologiczna Dzięki Fotowoltaice: SolaryAG jako lider branży.

Wasze wsparcie, jako lokalnych przedsiębiorców, ma dla nas ogromne znaczenie. Wyrażacie tym samym troskę o społeczność uczniowską Gryfowa Śląskiego i okolicznych miejscowości oraz przyczyniacie się do rozwoju świadomości ekologicznej wśród młodych ludzi. Wkład w edukację przez firmy takie jak PVhurt, PVsklep i SOLARYAG pokazuje, że lokalny biznes może mieć realny wpływ na kształtowanie lepszej przyszłości.

Podziękowanie od Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gryfowie Śląskim

Jesteśmy  wdzięczni za ten szlachetny gest wsparcia. Jest to dowód na to, że współpraca między edukacją a biznesem fotowoltaicznym może przynieść wymierne korzyści zarówno dla naszej lokalnej społeczności w Gryfowie Śląskim, jak i dla środowiska.

Wierzymy w dalszą owocną współpracę i wspólne dążenie do zielonej przyszłości.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

Dyrektor szkoły Jadwiga Hawryluk

Nauczyciel fizyki Paweł Tomczuk