Nawigacja

Zdalne nauczanie

Materiały 2 (30.03 do 03.04.2020r.)

Edukacja wczesnoszkolna:

1a_M.Styszynska_30.03-03.04.20.pdf

1b_A.Hetel_30.03-3.04.pdf

2a_A.Zwierzanska_30.03-03.04.20.pdf

2b_B.Byczko_30.03-03.04.20.pdf

3a_A.Puchalska_30.03-03.04.20.pdf

3b_E.Niebieszczanska_30.03.-03.04.20.pdf

3c_M.Makowska_30.03-03.04.20.pdf

język angielski -p.Joanna Cabała:

angielski_J.Cabala-kl.1-3-30.03-03.04.pdf

religia znajduje się na samym dole strony

 

 

klasy IV -VIII - materiały zostały rozpisane datami - zgodnie z Waszymi tygodniowymi planami zajęć, tak abyście mogli rozłożyć naukę. W określonym dniu odrabiacie te lekcje, które macie zapisane w waszych planach lekcji.

1) język polski

Pani Marta Kowalska:

5c_jezyk_polski_M.Kowalska_30.03-03.04.pdf

6_c_jezyk_polski_M._Kowalska_30.03-03.04.20.pdf

7b_jezyk-polski__M.Kowalska-_30.03-03.04.20.pdf

8c_jezyk_polski_M.Kowalska_-_30.03-03.04.pdf

informacja_dla_klas_5c__6c__7b__8c.pdf

Pani Bożena Denisienko:

Jezyk_polski_kl.4a_B.Denisienko_30.03._-_3.04..pdf

test dla kl 4( środa):  Test_podsumowujacy_do_rozdzialu_4_Opisac_Polske.doc

Jezyk_polski_kl.7a_B.Denisienko_30-31.03._1-3.04..pdf

Jezyk_polski_B.Denisienko-_kl.8a_8b__30.03.-3.04..pdf

Pani Paulina Sarzyńska (wersja pdf. lub doc.):

jezyk-polski_P.Sarzynska-_30.03-03.04.20.pdf

jezyk-polski_P.Sarzynska-_30.03-03.04.20.doc

zalacznik_nr1(7c).png

prezentacja dla kl. 5b: prezentacja z mitologii

Pani Elżbieta Demidow:

jezyk-polski_E._Demidow-_30.03-03.04.20.pdf

 

2) matematyka

matematyka-_M.Kotowicz_-_6b-_30.03-03.04.pdf

matematyka-I.Nowaczek-30.03-03.04.20.pdf

matematyka-T.Polesiak-_30.03-03.04.20.pdf

matematyka-M.Reimann-_30.03.-_03.04.2020_r..pdf

Zalacznik-M.Reimann-__kl_6a_(_30.03.2020_r.).pdf

Zalacznik-M.Reimann-__kl._6d_(_31.03.2020_).pdf

 

3) język niemiecki- Pani Ewelina Gosztyła:

niemiecki__(na_tydzien_30.03-03.04).pdf

 

4) język angielski

Pani Karolina Więckowska:

K.Wieckowska_tematy_30.03-03.04.pdf

Pani Justyna Atrachimowicz (wersja pdf. lub doc.)

Atrachimowicz_-_7abc_ZADANIA_NA_31_i_01_i_03.pdf

J.Atrachimowicz-7abc_ZADANIA_NA_31_i_01_i_03.docx

J._Atrachimowicz_-8_abc_ZADANIA_NA_03_04.pdf

J.Atrachimowicz_LOGINY_ONLINE_SP1.pdf

J.Atrachimowicz_LOGINY_ONLINE_SP1.docx

Pani Joanna Cabała:

J.Cabala-kl.IV-VIII-30.03-03.04.pdf

 

5) biologia- Pani Agnieszka Burbul:

biologia-A.Burbul-_kl._5.pdf

biologia_-A.Burbul_-kl.6.pdf

biologia-A.Burbul-kl._7.pdf

biologia-A.Burbul-kl._8.pdf

 

6) chemia - Pani Renata Figurska:

chemia_-kl.7_lekcja4.pdf

chemia_-kl.8lekcja4.pdf

 

7) fizyka - Pan Paweł Tomczuk:

klasa 7:

Fizyka, klasa 7, lekcja 2

Fizyka, klasa 7, lekcja 3

 

klasa 8:

Fizyka, klasa 8, lekcja 3

 

8) geografia -Pani ŁucjaKondek:

geografia-L.Kondek_30.03.-03.04.pdf

Ocenianie_z_geografii_-aneks.pdf

 

9) historia

Pani Marzanna Krawiec (wersja pdf. lub doc.):

historia-_M.Krawiec-_30.03-03.04.20.pdf

historia-M.Krawiec-30.03.-03.04.20.doc

Pani Ewa Kasprzak:

historia-_E.Kasprzak_-_5a_30.03__03._04.20r.pdf

historia-_E.Kasprzak_-6b_31.03__02.04.2020.pdf

historia-_E.Kasprzak-_6c_01__03_.04.20r..pdf

historia-_E.Kasprzak-_6d_31.03._03.04._20r..pdf

historia-_E.Kasprzak-_7a_30.03_02.04._20r..pdf

historia-_E.Kasprzak-_7b_30.03__01.04_2020r..pdf

historia__E.Kasprzak-7c__1__2_kwietnia_2020r..pdf

historia__E.Kasprzak_8a_02.04.20r.pdf

historia-_E.Kasprzak_8b_02.04.20r.pdf

historia_8c_E.Kasprzak_-informacje.pdf

 

10) WOS

E.Kasprzak_-_WOS_8b_02.04.20r.pdf

WOS-W.Pasternak-_8a-i-8c-_30.03-03.04.pdf

 

11) WDŻ

Pani Agnieszka Cichoń (wersja pdf. lub doc.)

wdz_-_5a_i_6d_A._Cichon.pdf

wdz_-_5_a_i_6_d_A._Cichon.doc

Pani Marzanna Krawiec:

wdz6abc-_M.Krawiec.pdf

material_dla_dziewczat.pdf

materialy_dla_chlopcow.pdf

 

12) informatyka - Pan Paweł Tomczuk:

http://zd.bd.net.pl/2020/03/26/informatyka-bez-komputera-lekcja-1/

Klasa 5, lekcja 2

Klasa 6, lekcja 2

Klasa 7, lekcja 2

 

13) religia - zagadnienia są rozpisane według waszych planów zajęć. Każda klasa znajdzie swoje zagadnienia w dniu, w którym normalnie w szkole, w planie ma religię.

Pani Elżbieta Rakowska:

E.Rakowska-_Poniedzialek_30.03.2020r..pdf

E.Rakowska_-_Wtorek_31.03.2020r..pdf

E.Rakowska_-Sroda_01.04.2020r..pdf

E.Rakowska_-Czwartek_02.04.2020r..pdf

E.Rakowska_-Piatek_03.04.2020r..pdf

Pani Agnieszka Lewandowska:

30._03._2020_poniedzialek_Religia_Anieszka_Lewandowska.pdf

31._03.2020_wtorek_Religia_Anieszka_Lewandowska.pdf

01._04._2020_sroda__Religia_Anieszka_Lewandowska.pdf

02.04.2020_czwartek_Religia_Agnieszka_Lewandowska.pdf

03._04_2020__piatek_Religia_Anieszka_Lewandowska.pdf

13) muzyka - Pan Maciej Styszyński

LEKCJE__POWTORKI-MUZYKA-30.03-03.04.2020.pdf

14) technika - Pan Maciej Styszyński

LEKCJE__POWTORKI-TECHNIKA30.03.-03.04.2020.pdf

15) wf - wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego:

W.f_30.03_-_03.04.2020.pdf

3_cwiczenia_siatkarskie_w_domu.mp4

16) plastyka - p. Beata Wolar - dla chętnych

plastyka.pdf

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP
    ul. Uczniowska 17
    59-620 Gryfów Śląski
    e-mail: sp_gryfow@op.pl
  • 75 781 34 86
    Dyrektor:
    Jadwiga Hawryluk
    Wicedyrektor:
    Mariola Kotowicz

Galeria zdjęć