Nawigacja

Zdalne nauczanie

Materiały 2 (06.04-08.04.2020r.)

Edukacja wczesnoszkolna:

kl.1a_M.Styszynska

kl.1b_A.Hetel

kl.2a_A._Zwierzanska

kl.2b_B.Byczko

kl.3a-A.Puchalska

kl.3b-E.Niebieszczanska

kl.3c_M.Makowska

język angielski kl 1-3:

K.Wieckowska-klasy_1-3.pdf

J.ang.J.Cabala-kl.1b-06.04-08.04.pdf

J.ang.J.Cabala-kl.2a-07.04.pdf

J.ang.J.Cabala-kl.2b-06.04.pdf

J.ang.J.Cabala-kl.3a-07.04.pdf

religia kl 1-3:

Pani Elżbieta Rakowska:

KLASA_1a_RELIGIA.pdf

KLASA_1b_RELIGIA.pdf

KLASA_3a_RELIGIA.pdf

Pani Agnieszka Lewandowska:

2a-08.04.2020 sroda A.Lewandowska

2b-06.04.2020-i-08.04.2020-poniedzialek i sroda-A.Lewandowska

3c-08.04.2020 sroda-A.Lewandowska

 

Klasy IV-VIII

1) język polski:

Pani Marta Kowalska:

Informacja_dla_uczniow_kl._5c__6c___7b__8c_-_j._polski.pdf

M.Kowalska-jezyk_polski-KL._5_c.pdf

M.Kowalska-jezyk_polski-kl._6c.pdf

M.Kowalska-jezyk_polski-kl._7_b.pdf

M.Kowalska-jezyk_polski-_kl._8_c.pdf

Prezentacja dla kl.8c (Poeci przeklęci)

M.Kowalska-Kl._8_c_godzina_wychowawcza.pdf

Pani Bożena Denisienko:

B.Denisienko-jezyk_polski_kl.4a-_6-8.04.2020.pdf

B.Denisienko-jezyk_polski_kl.7a_6-8.04.2020.pdf

B.Denisienko-jezyk_polski_kl.8a__8b-_6-8.04.2020.pdf

Pani Paulina Sarzyńska:

P.Sarzynska-j.polski-_06-08.04.2020.pdf

Pani Elżbieta Demidow:

E.Demidow-j.polski-_06-08.04.2020.pdf

 

2) matematyka:

Pani Teresa Polesiak:

T.Polesiak-matematyka-6_kwietnia_-_8_kwietnia_2020.pdf

Pani Marta Reimann:

Matematyka_06.-08.04.2020_r._Marta_Reimann.pdf

M_Reimann_-Zalacznik_1_kl._7ac_08.04.2020_r..pdf

Pani Iwona Nowaczek:

I.Nowaczek-VA_I_VC_DZIEN_7_i8_KWIETNIA_MATEMATYKA.pdf

Pani Mariola Kotowicz:

Mariola_Kotowicz-_matematyka-6b-4.pdf

 

3) język angielski:

Pani Karolina Więckowska:

K.Wieckowska-j.angielski-06.04-08.04.2020_kl._5-8.pdf

Pani Justyna Atrachimowicz:

J._Atrachimowicz-7abc_zadania_na_7_i_8_kwietnia.pdf

J.Atrachimowicz_-_8abc_zadania_na_7_i_8_kwietnia.pdf

Pani Joanna Cabała:

J.ang.J.Cabala-kl.4-8-06-08.pdf

 

4) biologia - Pani Agnieszka Burbul:

biologia-kl.5.pdf

biologia-_kl.6.pdf

biologia-kl.7.pdf

biologia-kl.8.pdf

 

5) chemia - Pani Renata Figurska:

chemia-kl.7_lekcja5.pdf

chemia-_kl.8_lekcja5.pdf

 

6) geografia - Pani Łucja Kondek:

geografia-L.Kondek.pdf

 

7) fizyka - Pan Paweł Tomczuk:

fizyka klasa 7 lekcja 4

fizyka klasa 8 lekcja 4

fizyka klasa 8 lekcja 5

 

8) historia

Pani Ewa Kasprzak:

E.Kasprzak_-historia__5a_06.04.pdf

E.Kasprzak_-_historia__6b_07.04.20r..pdf

E.Kasprzak_-historia__6c_08.04.20r..pdf

E.Kasprzak-historia__6d_07.04.20r..pdf

E.Kasprzak-historia__7a__06.04.20r..pdf

E.Kasprzak-historia__7b__06-_08.04_2020r..pdf

E.Kasprzak-historia__7c__08.04.20r..pdf

E.Kasprzak-historia__8a_07.04.20r..pdf

E.Kasprzak-historia__8b_06.04.20r.pdf

E.Kasprzak-historia__8c_06.__08._04.20r.pdf

Pani Marzanna Krawiec:

historia-_M.Krawiec.pdf

 

9) muzyka - Pan Maciej Styszyński:

LEKCJE__POWTORKI-MUZYKA-__06.04.-08.04.2020.pdf

 

10) technika - Pan Maciej Styszyński:

LEKCJE__POWTORKI-TECHNIKA-_06.04-08.04.2020..pdf

 

11) WOS:

E.Kasprzak-WOS__wychowawcza_8b_06.04.20r.pdf

W. Pasternak-wos-klasa-8a-i-8c-w-dniach-06.04-09.04.20120.pdf

 

12) doradztwo zawodowe - Pani Katarzyna Cymerman:

Doradtwo_zawod._K._Cymerman__kl._VIII_a__VIII_c_07.04.20_r..pdf

Doradztwo_zawod._K.Cymerman_kl._VIII_a__VIII_c__07.04.20_r..pdf

Doradztwo_zawodowe_K._Cymerman_kl.VIII_b_06.04.20_r..pdf

Zalacznik_Test_MLOKZZ.pdf

 

13) informatyka

-Pan Paweł Tomczuk:

Klasa 4, lekcja 2

Klasa 5, lekcja 2

Klasa 6, lekcja 2

Klasa 7, lekcja 2

 

-Pan Kamil Kowalonek:

KLASA_7C_INFORMATYKA_-_MATERIAL_I_ZADANIA_06.04.2020_.pdf

KLASY_8_INFORMATYKA_-_material_zadania_06.04.2020.pdf

 

14) religia:

Pani Elżbieta Rakowska:

KLASA_5a_RELIGIA.pdf

KLASA_5b_RELIGIA.pdf

KLASA_5c_RELIGIA.pdf

KLASA_6c_RELIGIA.pdf

KLASA_7b_RELIGIA.pdf

KLASA_8a_RELIGIA.pdf

KLASA_8b_RELIGIA.pdf

Pani Agnieszka Lewandowska:

4a-07.04.2020-wtorek-A.Lewandowska.pdf

6a-07.04.2020r-wtorek-A.Lewandowska

6b_06-07_04._2020_poniedzialek__wtorek_A_Lewandowska.pdf

6_d__06._04._2020_poniedzialek_A_Lewandowska.pdf

7a-07.04.2020-08.04.2020-_A.Lewandowska.pdf

7c-06.04.2020-poniedzialek-A.Lewandowska.pdf

8c-06.04.2020-poniedzialek-A.Lewandowska.pdf

 

15) j. niemiecki - Pani Ewelina Gosztyła

niemiecki-klasa_7_i_8.pdf

 

16) WDŻ

wdz(ch).pdf

materialy_dla_chlopcow.pdf

 

17) wychowanie fizyczne

wf_informacja_dla_wszystkich.pdf

 

wf_tematy_gotowe.pdf

TEST_WIEDZY_O_SIATKOWCE_KLASY_4.pdf

TEST_WIEDZY_O_SIATKOWCE_KLASY_5.pdf

TEST_WIEDZY_O_SIATKOWCE_KLASY_6.pdf

TEST_WIEDZY_O_SIATKOWCE_KLASY_7.pdf

TEST_WIEDZY_O_SIATKOWCE_KLASY_8.pdf

01_wicze_siatkarskich_w_domu__-_Volleyball_challenge_at_home.mp4

02_wicze_siatkarskich_w_domu__-_Volleyball_challenge_at_home.mp4

03_wicze_siatkarskich_w_domu__-_Volleyball_challenge_at_home.mp4

05_wicze_siatkarskich_w_domu__-_Volleyball_challenge_at_home.mp4

06_wicze_siatkarskich_w_domu__-_Volleyball_challenge_at_home.mp4

08_wicze_siatkarskich_w_domu__-_Volleyball_challenge_at_home.mp4

09_wicze_siatkarskich_w_domu__-_Volleyball_challenge_at_home.mp4

13_wicze_siatkarskich_w_domu__-_Volleyball_challenge_at_home.mp4

15_wicze_siatkarskich_w_domu__-_Volleyball_challenge_at_home.mp4

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP
    ul. Uczniowska 17
    59-620 Gryfów Śląski
    e-mail: sp_gryfow@op.pl
  • 75 781 34 86
    Dyrektor:
    Jadwiga Hawryluk
    Wicedyrektor:
    Mariola Kotowicz

Galeria zdjęć