V OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  EKOLOGICZNY | V OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNO-REGIONALNY | Najpiękniejsza palma wielkanocna | I POWIATOWY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ „ANGIELSKA TOP LISTA PRZEBOJÓW | Ogólnopolski Konkursi Matematyczny  MAT | Konkurs Przyrodniczo–Krajoznawczy Edukacji Wczesnoszkolnej | Wyniki konkursu „Ekolog – Plastyk” pod hasłem „Co słychać w ulu?” | Wyniki konkursu „Poznajemy źródła historii i kultury naszego regionu” „Pisanka - jajko wielkanocne” | Wyniki konkursu „EKOLOG – POETA”  „Co słychać w ulu ?” | XIV Regionalny Konkursu Przyrodniczo-Ekologiczny SP pt."Ochrona przyrody w Polsce" | Uczniowie SP w Gryfowie Śląskim w finale  XIII Regionalnego Konkursu Przyrodniczo – Krajoznawczego | I Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Angielska Top Lista Przebojów” | I etap  XV Powiatowego Konkursu Matematycznego | II POWIATOWY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Konkurs Przyrodniczo–Krajoznawczy Edukacji Wczesnoszkolnej

Mamy powody do radości …
W finale XIII Regionalnego Konkursu Przyrodniczo – Krajoznawczego Edukacji Wczesnoszkolnej pod hasłem „Bądźmy przyjaciółmi przyrody” organizowanym przez LOP w Jeleniej Górze dnia 21 – 22 kwietnia 2017 roku w Nadleśnictwie Ruszów, aż czworo uczniów Szkoły Podstawowej w Gryfowie Śląskim: ( Jakub Firek kl.3c, Franciszek Matusewicz kl.3c, Jagoda Reszko kl.3c  i Nikodem Korpysa kl.3c) pod opieką pani Agnieszki Puchalskiej, będzie reprezentowało naszą szkołę.
Niezwykle ciekawy, chociaż trudny konkurs przyrodniczy dla uczniów klas 2 i 3w tym roku odbył się 24 marca w Szkole Podstawowej nr 1 w Olszynie. Goszczono  23 uczniów ze szkół należących do powiatów: lubańskiego, lwóweckiego, bolesławieckiego.  W czasie 60 minut młodzi przyrodnicy rozwiązywali testy i sprawdzali swoją wiedzę. Najlepsi okazali się uczniowie z gryfowskiej podstawówki( na zdjęciach poniżej) oraz uczennica ze Szkoły Podstawowej w Świeradowie Zdroju. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu, już w kwietniu.