Dzieci z koła charytatywnego z wizytą u pacjentów z oddziału opiekuńczo-leczniczego w Gryfowie Śląskim

„Szanujcie, kochajcie i wspomagajcie starszych ludzi,
gdyż oni byli tacy jak my, a my będziemy tacy jak oni.”
/ autor nieznany /

W piątek 16 grudnia uczniowie uczestniczący w kole charytatywnym wraz z opiekunami odwiedzili podopiecznych z oddziału opiekuńczo-leczniczego w Gryfowie Śląskim. Celem wizyty było wręczenie własnoręcznie wykonanych przez dzieci kartek bożonarodzeniowych z życzeniami oraz wspólne kolędowanie. Wizycie towarzyszyło wiele pozytywnych emocji zarówno ze strony pacjentów szpitala jak i uczniów naszej szkoły. Na twarzach wszystkich gościła radość, uśmiech ale także wzruszenie, a nawet łzy. To świąteczne spotkanie było dla dzieci prawdziwą lekcją tolerancji, szacunku wobec ludzi starszych, chorych i cierpiących.