• Wycieczka do Lubina

• Z okazji Dnia Dziecka klasy trzecie wybrały się na wycieczkę do Lubina, gdzie zwiedzały stadion piłkarski Zagłębia. Wręczyliśmy pamiątkowe tableau upamiętniające otwarcie boisk wielofunkcyjnych w listopadzie ubiegłego roku, przy naszej szkole. Prezent złożyliśmy na ręce Pani Dyrektor Magdaleny Berkowskiej, by wyrazić w ten sposób podziękowania. Jesteśmy wdzięczni pracownikom KGHM-u, którzy oprowadzili nasze dzieci po obiekcie Zagłębia oraz zaprezentowali nam jak wygląda całe zaplecze sportowe zawodników. Zajęcia zorganizowane dla uczniów, na pewno na długo zapadną im w pamięci a być może i zainspirują niektórych do większej aktywności fizycznej - zaczynając od treningów przy SP Nr 1 w Gryfowie Śląskim, a kończąc przy blasku fleszy na stadionie KGHM-u Lubin. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie nadal tak owocna.

Społeczność SP Nr 1

• Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - Janusz Korczak

Kochani Uczniowie, wszyscy duzi i mali z okazji Dnia Dziecka składamy Wam serdeczne życzenia - aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, a każdy dzień był nieustającą, fascynującą przygodą. Niech zawsze otaczają Was życzliwi ludzie i przyjaciele. Nie bójcie się marzyć, realizować swoje pasje oraz sięgać po to, co wydaje się być trudne do zdobycia. Życzymy Wam również samych sukcesów - zarówno w szkole jak i w życiu prywatnym.

Wspaniałego Dnia Dziecka !